Nem telnek izgalom nélkül a napjaink!

Talán még sosem volt olyan, hogy ennyire vártuk volna a vasárnapi TEMPLOMI istentiszteletet. Otthonosan berendezkedtünk már a Facebookon, van YouTube csatornánk, rutinosan használjuk a Messengert, Discordot, Zoom-ot, ki tudja még mit, de talán most értjük meg igazán, hogy mi még is csak a templomban vagyunk otthon. De mit is jelent nekünk templomba menni? Ott érint meg Isten Szentlelke bennünket? Ott hallhatunk igazán megérintő igehirdetést? Ott tudunk feltöltekezni Isten Igéjével? Ott tanulhatunk a Bibliáról, Bibliából?

Persze, ezeket mind megtapasztaljuk ott, de legfőképpen ott lehetünk igazán együtt, mint egy nagy család, hogy végre közösen mondjuk el a „Mi Atyánkat”, a „Hiszekegyet”, énekeljünk és imádkozzunk! Együtt! „Mert ahol ketten vagy hárman összegyűlnek az én nevemben, ott vagyok közöttük.” (Máté 18-20) Gyertek el, hogy érezzétek Ti is ezt az igazi közösségi élményt! Áldassék ez ajándékért Kegyelmes Istenünk! Mindörökké!

Szilágyi János, gondnok

Nem telnek izgalom nélkül a napjaink!
Scroll to top