„Aki szomjazik, jöjjön! Aki akarja, vegye, az élet vízét ingyen!” (Jelenések 22,17)

Amikor a babiloniak körbezárták Jeruzsálemet, és elvágták az élelmiszer utánpótlást, az ellenség abban bizakodott, hogy Jeruzsálem nem sokáig bírja. De csalódniuk kellett, mert volt egy titkos alagút, amin keresztül az éltető víz eljutott Isten népéhez. A víz a Siloám tavából csatornán keresztül egy víztározóba került és a város lakosai életben maradtak.

Most ebben a nehéz időben, amikor elvagyunk „vágva” egymástól, a gyülekezeteinktől, Krisztus teste látszólag darabokra van szedve, mi tart bennünket életben?

A forrás Isten Igéje. Olvasd! Ismerd! Védd! Naponta meríts belőle! Meg fogod látni, ÉLETBEN MARADUNK!

Ámen.

Veres Jánosné Anikó, lelkipásztor

„Aki szomjazik, jöjjön! Aki akarja, vegye, az élet vízét ingyen!” (Jelenések 22,17)
Scroll to top