A biztatás haszna

Az elmúlt közel két hónap alatt, személyes találkozások, istentiszteleti és gyülekezeti alkalmak hiányában gyülekezetünk több tagja vállalta, hogy napindító, biztató gondolatokat küld a honlapunkon és Facebook oldalunkon keresztül a gyülekezet tagjainak és mindazoknak, akik valahogyan rábukkannak e felületekre. Köszönjük ezeket!

Úgy érezzük, hogy célba értek az üzenetek, arra késztettek bennünket, hogy keressük egymást, imádkozzunk és közösségként várjuk a templomba visszatérést, amelyre vasárnap lehetőségünk lesz.

A rendszeres biztató üzeneteket ugyanakkor megtartjuk, hétindító üzeneteket fogunk hétfőként közzétenni, azért, hogy ne csak a kávé dobjon fel bennünket aznap reggel.

A biztató gondolatokat küldték:

Sigér Fruzsina, Tornyi Blanka, Baginé Pál Tímea, Szabóné Csilla, Juhosné Éva, Kurta Sándorné, Veres János, Szilágyi János, Both Barna, Bagi Sándor, Samók Gyula, Ormóshegyi Zoltán, F. E., Berecz Péter

A biztatás haszna