Isten áldjon Olaszország, mert…!

„Az Úr a te kősziklád, várad és megmentőd, benne lelj oltalmat. Az Úr áldjon meg téged, hogy áldás lehess sokak üdvösségére.„ (Zsolt 18,2)

Elérkezett annak az ideje, amikor, szervezetten és közösen kell fellépnünk: imádkoznunk az olasz emberekért! Tudom, hogy naponta fordultok oda Istenhez imádságaitokban, higgyétek el ők is! Arra kérlek, bátorítalak és buzdítalak benneteket, a közösségünkhöz tartozó családokat…

…hogy reggel és este hordozzuk őket Isten előtti könyörgéseinkben!

Ima

Mennyei Atyánk! Kérünk téged, hogy hallgasd meg közösen és a Lélek által mondott imáinkat, melyben gyógyulást kérünk az életükre. A Te vigasztalásod kérjük a gyászolók életére, adj erőt az egészségügyben dolgozóknak és reményt az egész országnak! Kérünk, Atyánk magunkért is, akik értük imádkozunk. Tisztítsd meg szívünket, hogy imáink méltók legyenek a meghallgatásra.

Ámen.
Veres János, a gyülekezet lelkipásztora

Isten áldjon Olaszország, mert…!
Scroll to top