Az Úr Biztos menedék

„Aki a Felséges rejtekében lakik, a Mindenható árnyékában pihen, az ezt mondhatja az Úrnak: Oltalmam és váram, Istenem, akiben bízom.”
(Zoltár 90. 1-2 vers)

Szeretjük olvasgatni, énekelgetni a kedvenc zsoltárainkat. Lehet, hogy már ma reggel is megtetted. Olyan szépek, erőt adnak, megnyugtatnak, életet hordoznak. Sokszor segítünk másoknak, ha bajban vannak egy-egy helyzethez illő igeverssel. Ma is helyzet van, még pedig világméretű helyzet, néhány hónappal, héttel ezelőtt még senki sem gondolta, hogy ilyen helyzetbe kerülünk.
Senki, egyedül csak a világ Ura és Teremtője. Látja, tudja, ismeri minden élethelyzetünket, és ahogy megmutatta magát a 91. zsoltár írójának több ezer évvel ezelőtt, neked és nekem is meg akarja magát mutatni 2020 március 17-én is. A zsoltáríró már megtapasztalta, azt amit ma neked üzen az Úr.
Biztos menedéked akar lenni és ez 100%, hogy biztos.
Ámen.

Az Úr Biztos menedék
Scroll to top