Gyülekezeti biciklitúra a Parlagi templomromhoz

2021. május 29.-én, szombaton 4,5 órás, 34 km hosszú, gyülekezeterősítő kerékpáros kirándulást szervezünk, melynek keretében meglátogatjuk a Dombostanyán lévő, árpád-kori templomromot.

Indulás: 10.00 órakor a Debrecen, Kassai-Sámsoni út kereszteződésnél lévő autómosótól.

Útvonal: Sámsoni út-Kelence u.-Dombostanya (templomrom)-Hajdúsámson-Martinka-Db. Acsádi u.-Sámsoni út.

Felszerelés: karbantartott kerékpár, igazolvány, arcmaszk, sárga mellény és/vagy élénk színű póló, min. 1,5 l víz, 1-2 energiaszelet, szőlőcukor.

A templomrom szgk-val is elérhető (11 km. betonút + 800 m füves szekérút, ill. gyalogút.

Erre a kiváló túrára bárkit hívogathattok, mindenkit örömmel várunk.

Kérjük, hogy a tervezhetőség miatt iratkozzatok fel az üvegfalnál kihelyezett jelentkezési lapra.

A kirándulással kapcsolatos kérdéseitekkel Orbán György (06 30 995 8436) presbiter túravezetőhöz fordulhattok.

Gyülekezeti biciklitúra a Parlagi templomromhoz