„Az Úr megőriz téged minden bajtól, megőrzi életedet. Megőriz az Úr jártodban-keltedben, most és mindenkor.„ (Zsoltár 121:7)

Nagy – nagy szeretettel köszöntelek benneteket! Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem nektek: a rám való gondolást, az imáitokat, és a segítségeteket. Mondhatom azt, hogy szépen gyógyulok és bízom benne, a szolgálatokból is mihamarabb ki tudom venni a részem.

Mégis azt az ajándékot szeretném megköszönni most, aminél egy lelkipásztor aligha kaphat nagyobbat: minthogy látja működni a gyülekezetet!

Az idén a Márk Evangéliumát tanulmányozom és arra gondoltam, hogy egy – egy „hét indító gondolatként” ízlelgethetnénk együtt Jézus számunkra kijelentett szavait. Mindezt már nem írásban, hanem egy néhány perces rövid bejelentkezés keretein belül.

Addig is, hordozzátok imáitokban mindazokat, akik kórházba mennek, vannak, vagy már éppen lábadoznak.

Veres János, a gyülekezet lelkipásztora

„Az Úr megőriz téged minden bajtól, megőrzi életedet. Megőriz az Úr jártodban-keltedben, most és mindenkor.„ (Zsoltár 121:7)
Scroll to top