Közlemény

Örömmel értesítjük gyülekezetünk tagjait, hogy a Tiszántúli Református Egyházkerület Elnöksége és Esperesi Kara útmutatása alapján, adventkor és a karácsonyi ünnepkörben, újra megnyitjuk templomunkat. Az első élő (offline) istentiszteletünket 2020. december 13-án, vasárnap 9 órától tartjuk, melyen az igehirdetés szolgálatát Szabó Zsoltné lelkipásztor végzi. Egyúttal továbbra is igyekszünk a Facebook oldalunkon élőben közvetíteni a vasárnapi igehirdetést.

Felkérünk minden kedves testvérünket, hogy a személyes jelenléttel járó alkalmainkon tartsák be Magyarország Kormánya által előírt minden egészségvédelmi előírását, így a kötelező, egész orrot és szájat takaró maszk használatát, az egymástól való 1,5 méteres védőtávolság betartását. Gyülekezetünk biztosítja a kézfertőtlenítés lehetőségét, mellyel kérjük a belépéskor éljenek is. Betegen, lázasan, kérjük ne látogassák gyülekezeti alkalmainkat. A körülményekre való tekintettel templomunk befogadó képessége maximum 90 fő!

December 14-től további élő alkalmaink:

Kedd-péntek – 8.00: reggeli áhítat
Szerda – 18.00: férfikör
Péntek – 16.45: konfirmáció előkészítő

A Gyülekezet elnöksége

Közlemény
Scroll to top