• Január - Újévkezdő túra Pallagra (2017.01.06.)
  • Július - Családi tábor Salgóbányán(2017.07.24.-27.)

Február 2018

Közbeszerzés 2017

Közbeszerzési dokumentumok az Árpád téri református templom felújításának II. üteméhez.

Csatolt fájl
Download this file (alairt_szerzodes_dryvit_bn_2017-06-09.pdf)Vállalkozási szerződés[Vállalkozási szerződés]5119 kB
Download this file (Árpád téri templom-bontási jegyzőkönyv.pdf)Bontási jegyzőkönyv[Bontási jegyőkönyv]291 kB
Download this file (ajánlattételre felkért gazdasági szereplők.doc)Ajánlattételre felkért gazdasági szereplők[Ajánlattételre felkért gazdasági szereplők]58 kB
Download this file (Arpadteri_templom_felujitasanak_II_uteme_.zip)"Az Árpád téri református templom felújításának II. üteme" műszaki tartalom["Az Árpád téri református templom felújításának II. üteme" közbeszerzési eljárás műszaki tartalma, árazatlan költségvetése]9000 kB
Download this file (AD.pdf)Közbeszerzési dokumentumok[Közbeszerzési dokumentumok "Az Árpdá téri református templom felújításának II. üteme" tárgyú eljáráshoz]2006 kB

Felhasználó menü

A hírcsatorna nem található.