Reformáció

Jubileumi év - Így készülünk

Elsősorban magunkban kell ünnepelnünk és nem magunkat. Egyszerűen csak el kell ismernünk: ennyire futotta. Ezt pedig a magunk módján szeretnénk megtenni.
Tovább olvasom ...

 

Programjaink

  • Január - Újévkezdő túra Pallagra (2017.01.06.)
  • Július - Családi tábor Salgóbányán(2017.07.24.-27.)
  • Október -  Reformációi alkalom
  • November  - Áldásos Istentisztelet/Advent 1. vasárnapján
  • December - Gyermek karácsony
  • December - Bowling kupa
  • December - Óévbúcsúztató túra

Eseménynaptár

Január 2018
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ki van itt?

Oldalainkat 14 vendég és 0 tag böngészi

Templom felújítás

Hamarosan befejeződik a templom külső felújítása

Hihetetlen gyorsasággal készül templomunk külső felújítása. A kivitelező Dryvit Profi Kft. kiemelt fontosságú beruházásként kezeli a felújítást, így az eredetileg vállalt 2017. december 31-i befejezési határidő előtt, várhatóan október közepére átadják a külsőleg teljesen megszépült templomot. Már most is látszik a végleges megjelenése a templomnak, de nem látszik, bár mi akik nyomon követjük a felújítást érezzük, azt a megkapó lelkesedést, amivel az állványon dolgozó mesterek végzik munkájukat. Így talán nem csak a "kiemelt" státusznak, hanem ennek az "örömmunkának" is köszönhető a határidő előtti befejezés ígérete.

Mondjuk köszönetet ezért Istenünknek, és kérjük áldását az állványokon dolgozó mesterek életére és családjukra.

Adományok a templom felújítására

A templom felújítására szánt adományokat a 11738008-20885469 számú, OTP Banknál vezetett számlaszámunkra várjuk.

A hírcsatorna nem található.

Magunkról

Közösségünkben fontosnak tartjuk a tudásban való gazdagodást, a hitben való elmélyülést, és az egyre jellemesebb életet. A hála megnyilvánulásait a mi Urunk iránt, valamint a hitünk látható módon való felkínálását másoknak.

Milyen jelek követnek?

A hívő keresztyén ember életét jelek követik [...] Beszéljünk arról, hogy téged milyen jelek követnek? Jel az is, ha olvasod a Bibliát a gyülekezetedben, ha megtanulsz szabadon imádkozni, de jel az is amikor imádságban gyógyítasz másokat, ha segítesz valakinek. Jel az is, ha rendszeresen az Úr asztala elé járulsz. És jel az is, ha megváltozol. De, micsoda egy jel az!