április 2018

Kórus

enekkar

Kórusunk 2014 pünkösd ünnepén szolgált először istentiszteleten.

Szerdánként próbálunk vidám, céltudatos hangulatban.
A zenét annak szolgálatában szeretnénk látni, aki azt teremtette és nekünk adta: Krisztusra vonatkozik, a megváltás fölötti örömöt hirdeti. Az igényes templomi zene dicsőíti Istent és felemeli az ember lelkét abba a gyönyörűségbe, amit az Isten neki készített!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt kóruspróbáinkon!

Fejszés Dániel kórusvezető, kántor