Hiba
  • A sablon ehhez a megjelenítőhöz nem érhető el. Kérjük, forduljon webhelyünk adminisztrátorához.

A DTV-ben az "Október 32-e asztala"

Beszélgetést nézhettünk meg az Erőnk Forrása 2017. október 26-i műsorában gyülekezetünk legújabb kezdeményezéséről, az "Október 32-e asztaláról". 

Bagi Sándor gyülekezeti tagunk által elkészített asztal, a Reformáció évének továbbvitelét célzó kezdeményezés, melyet azzal a céllal szeretnénk hónapról hónapra más intézményben elhelyezni, hogy akár névtelenül is, igemagyarázat kéréseket dobhassanak az asztal fiókjába, melyekre a válaszok a templomi istentiszteleteken hangozhassanak el.

 Az asztal november hónapban a DTV épületében várja a kérdéseket.

A kezdeményezésről készült Erőnk Forrása adást a következő linken nézhetjük meg:

http://dehir.hu/dtv/eronk-forrasa-2017-10-26/