Debrecen-Árpád téri Református Egyházközség

Meghívó

A Debrecen-Árpád téri Református Egyházközség presbitériuma szeretettel hív és vár mindenkit 2017. november 25-én, szombaton 15 órakor az Árpád téri református templomban tartandó hálaadó istentiszteletre.
Az ünnepi alkalom keretében mondunk köszönetet Istennek templomunk külső megújulásáért.
Az istentisztelet után a templomépítő Vecsey-Brukner házaspárra és a felújítást támogatókra emlékezve táblát avatunk a templom külső falánál.

Istentiszteleti rend
Orgonajáték
Apostoli köszöntés
Ének 90:1