Október 2018

Templom felújítás

Hálaadó istentisztelet a templom külső felújításáért

Meghívó

A Debrecen-Árpád téri Református Egyházközség presbitériuma szeretettel hív és vár mindenkit 2017. november 25-én, szombaton 15 órakor az Árpád téri református templomban tartandó hálaadó istentiszteletre.
Az ünnepi alkalom keretében mondunk köszönetet Istennek templomunk külső megújulásáért.
Az istentisztelet után a templomépítő Vecsey-Brukner házaspárra és a felújítást támogatókra emlékezve táblát avatunk a templom külső falánál.

Istentiszteleti rend
Orgonajáték
Apostoli köszöntés
Ének 90:1
Egybegyűltek köszöntése: Veres János lelkipásztor

Ének: Tornyi Blanka
Tesxtus, igehirdetés, imádság, Miatyánk:
Fekete Károly püspök

Ének 225:1

Köszöntések:
Vad Zsigmond esperes
Papp László polgármester
Bana László ügyvezető

Ének: 90:9

Köszöntés és „ajándékok” átadása:
Szilágyi János gondnok
Áldás
Áldó ének 278:8
Orgonajáték
Kézfogás

Adományok a templom felújítására

A templom felújítására szánt adományokat a 11738008-20885469 számú, OTP Banknál vezetett számlaszámunkra várjuk.