Párbeszéd asztala

Mindenkinek van olyan kérdése, amit nyilvánosan nem mer feltenni. Erre ad most lehetőséget a Párbeszéd asztala, melyet az Árpád téri református gyülekezet egyik tagja készített, és 2018-ban hónapról-hónapra más-más intézményben kap helyet. A feltett kérdésekre a vasárnapi istentiszteletek során kaphatjuk meg a választ.

Kérdések és válaszok itt!

Programjaink

  • Július - Családi tábor Tivadaron (2018.07.30-08.02.)
  • Október -  Reformációi alkalom
  • November  - Áldásos Istentisztelet/Advent 1. vasárnapján
  • December - Gyermek karácsony
  • December - Bowling kupa
  • December - Óévbúcsúztató túra

Eseménynaptár

Február 2019
H K Sz Cs P Szo V
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Ki van itt?

Oldalainkat 136 vendég és 0 tag böngészi

Templom felújítás

Hamarosan befejeződik a templom külső felújítása

Hihetetlen gyorsasággal készül templomunk külső felújítása. A kivitelező Dryvit Profi Kft. kiemelt fontosságú beruházásként kezeli a felújítást, így az eredetileg vállalt 2017. december 31-i befejezési határidő előtt, várhatóan október közepére átadják a külsőleg teljesen megszépült templomot. Már most is látszik a végleges megjelenése a templomnak, de nem látszik, bár mi akik nyomon követjük a felújítást érezzük, azt a megkapó lelkesedést, amivel az állványon dolgozó mesterek végzik munkájukat. Így talán nem csak a "kiemelt" státusznak, hanem ennek az "örömmunkának" is köszönhető a határidő előtti befejezés ígérete.

Mondjuk köszönetet ezért Istenünknek, és kérjük áldását az állványokon dolgozó mesterek életére és családjukra.

how much does steroids cost danabol

Adományok a templom felújítására

A templom felújítására szánt adományokat a 11738008-20885469 számú, OTP Banknál vezetett számlaszámunkra várjuk.

Magunkról

Közösségünkben fontosnak tartjuk a tudásban való gazdagodást, a hitben való elmélyülést, és az egyre jellemesebb életet. A hála megnyilvánulásait a mi Urunk iránt, valamint a hitünk látható módon való felkínálását másoknak.

Milyen jelek követnek?

A hívő keresztyén ember életét jelek követik [...] Beszéljünk arról, hogy téged milyen jelek követnek? Jel az is, ha olvasod a Bibliát a gyülekezetedben, ha megtanulsz szabadon imádkozni, de jel az is amikor imádságban gyógyítasz másokat, ha segítesz valakinek. Jel az is, ha rendszeresen az Úr asztala elé járulsz. És jel az is, ha megváltozol. De, micsoda egy jel az!