December 2018

Templom felújítás

Hamarosan befejeződik a templom külső felújítása

Hihetetlen gyorsasággal készül templomunk külső felújítása. A kivitelező Dryvit Profi Kft. kiemelt fontosságú beruházásként kezeli a felújítást, így az eredetileg vállalt 2017. december 31-i befejezési határidő előtt, várhatóan október közepére átadják a külsőleg teljesen megszépült templomot. Már most is látszik a végleges megjelenése a templomnak, de nem látszik, bár mi akik nyomon követjük a felújítást érezzük, azt a megkapó lelkesedést, amivel az állványon dolgozó mesterek végzik munkájukat. Így talán nem csak a "kiemelt" státusznak, hanem ennek az "örömmunkának" is köszönhető a határidő előtti befejezés ígérete.

Mondjuk köszönetet ezért Istenünknek, és kérjük áldását az állványokon dolgozó mesterek életére és családjukra.

how much does steroids cost danabol

Adományok a templom felújítására

A templom felújítására szánt adományokat a 11738008-20885469 számú, OTP Banknál vezetett számlaszámunkra várjuk.