Debrecen-Árpád téri Református Egyházközség

 

target="_blank" href="/es/tienda">e 50 50 italia
Csatolt fájl
Download this file (sajtokozlemeny-Db-Arpad-ter-20160207.pdf)Sajtóközlemény[ ]53 kBUpdate this file (sajtokozlemeny-Db-Arpad-ter-20160207.pdf) Delete this file (sajtokozlemeny-Db-Arpad-ter-20160207.pdf)

Ajánlott oldalak
Milyen jelek követnek?

A hívő keresztyén ember életét jelek követik [...] Beszéljünk arról, hogy téged milyen jelek követnek? Jel az is, ha olvasod a Bibliát a gyülekezetedben, ha megtanulsz szabadon imádkozni, de jel az is amikor imádságban gyógyítasz másokat, ha segítesz valakinek. Jel az is, ha rendszeresen az Úr asztala elé járulsz. És jel az is, ha megváltozol. De, micsoda egy jel az!

Magunkról

Közösségünkben fontosnak tartjuk a tudásban való gazdagodást, a hitben való elmélyülést, és az egyre jellemesebb életet. A hála megnyilvánulásait a mi Urunk iránt, valamint a hitünk látható módon való felkínálását másoknak.