November 2018

Templom felújítás

Felújítják az Árpád téri templomot

Dehir - Felújítják az Árpád téri templomot

Megkezdődött az Árpád téri református templom felújítása. A munkát az Emberi Erőforrások Minisztériumától nyert 34 millió forintból finanszírozzák. A templom nyugati oldalát, azaz a Nyíl utca felőli részét már felállványozták. A kivitelező várhatóan október végére fejezi be az épület felújítását.
Forrás: DEHIR.HU

durateston s medical steroids

Adományok a templom felújítására

A templom felújítására szánt adományokat a 11738008-20885469 számú, OTP Banknál vezetett számlaszámunkra várjuk.