Március 2019

Templom felújítás

3 – „Kérjetek és adatik néktek;” (Mt 7:7).

Már megszokhattuk, hogy a Magyar Kőszál lapjain időről időre beszámolunk a templom felújítás állapotáról. Sajnos nem csak a beszámoló az állandó, hanem a templom állapota is állandósult, hiszen a város tervtanácsa elutasította a június 16-án benyújtott terveket. A decemberben kézhez kapott határozatukban kiemelték, hogy mivel a templom helyi védettség alatt áll és a városrész egyik legmeghatározóbb épülete, így a javasolt az eredeti (megépült) állapot visszaállítása. Ennek okán újragondoltuk a felújítást és megbízást adtunk a tervező cégnek az eredeti állapot szerinti tervek elkészítésére, melyeket várhatóan még karácsony előtt meg is kapunk. Tudjuk azonban azt, hogy nekünk nem az emberekben, hanem Istenben kell bíznunk, aki megadja minden kérésünket...

Szilágyi János, gondnok

Debrecen, 2014.12.14.

ing steroids
um

Adományok a templom felújítására

A templom felújítására szánt adományokat a 11738008-20885469 számú, OTP Banknál vezetett számlaszámunkra várjuk.