Párbeszéd asztala

Mindenkinek van olyan kérdése, amit nyilvánosan nem mer feltenni. Erre ad most lehetőséget a Párbeszéd asztala, melyet az Árpád téri református gyülekezet egyik tagja készített, és 2018-ban hónapról-hónapra más-más intézményben kap helyet. A feltett kérdésekre a vasárnapi istentiszteletek során kaphatjuk meg a választ.

Kérdések és válaszok itt!

Programjaink

  • Július - Családi tábor Tivadaron (2018.07.30-08.02.)
  • Október -  Reformációi alkalom
  • November  - Áldásos Istentisztelet/Advent 1. vasárnapján
  • December - Gyermek karácsony
  • December - Bowling kupa
  • December - Óévbúcsúztató túra

Eseménynaptár

Március 2019
H K Sz Cs P Szo V
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Ki van itt?

Oldalainkat 105 vendég és 0 tag böngészi

Templom felújítás

Jótékonysági koncert a templom felújítására

2014. december 13-án adventi jótékonysági koncertet rendeztek templomunk felújítási alapjának javára, Szentpéteri Csilla és Vásáry André közreműködésével. A koncert fővédnöke Prof. Dr. Fülesdi Béla egyetemi tanár, Dr. Bölcskei Gusztáv püspök és Dr. Pap László polgármester volt. A koncert bevételéből 1,4 millió forintot ajánlottak fel templomunk felújítására. Köszönet illeti a nagylelkű adományozókat, a fellépő művészeket, az est védnökeit és a koncertet szervező Miklósi Ferenc urat. Ez az este megmutatta nekünk, hogy a Szentlélek ereje által milyen sokan tudnak odaállni egy ügy mögé, amit néha mi a kicsiny hitünkből fakadóan már-már veszni hiszünk, és hogy mennyire fontos a debrecenieknek a város ezen jelképes épülete.

danabol 50 stéroïde

Adományok a templom felújítására

A templom felújítására szánt adományokat a 11738008-20885469 számú, OTP Banknál vezetett számlaszámunkra várjuk.

Magunkról

Közösségünkben fontosnak tartjuk a tudásban való gazdagodást, a hitben való elmélyülést, és az egyre jellemesebb életet. A hála megnyilvánulásait a mi Urunk iránt, valamint a hitünk látható módon való felkínálását másoknak.

Milyen jelek követnek?

A hívő keresztyén ember életét jelek követik [...] Beszéljünk arról, hogy téged milyen jelek követnek? Jel az is, ha olvasod a Bibliát a gyülekezetedben, ha megtanulsz szabadon imádkozni, de jel az is amikor imádságban gyógyítasz másokat, ha segítesz valakinek. Jel az is, ha rendszeresen az Úr asztala elé járulsz. És jel az is, ha megváltozol. De, micsoda egy jel az!