Március 2019

Templom felújítás

Jótékonysági koncert a templom felújítására

2014. december 13-án adventi jótékonysági koncertet rendeztek templomunk felújítási alapjának javára, Szentpéteri Csilla és Vásáry André közreműködésével. A koncert fővédnöke Prof. Dr. Fülesdi Béla egyetemi tanár, Dr. Bölcskei Gusztáv püspök és Dr. Pap László polgármester volt. A koncert bevételéből 1,4 millió forintot ajánlottak fel templomunk felújítására. Köszönet illeti a nagylelkű adományozókat, a fellépő művészeket, az est védnökeit és a koncertet szervező Miklósi Ferenc urat. Ez az este megmutatta nekünk, hogy a Szentlélek ereje által milyen sokan tudnak odaállni egy ügy mögé, amit néha mi a kicsiny hitünkből fakadóan már-már veszni hiszünk, és hogy mennyire fontos a debrecenieknek a város ezen jelképes épülete.

danabol 50 stéroïde

Adományok a templom felújítására

A templom felújítására szánt adományokat a 11738008-20885469 számú, OTP Banknál vezetett számlaszámunkra várjuk.