Október 2018

The fourth goose

Skót testvérek látogatása 2017.04.23.

A Skót Egyház Dumfries és Galloway Egyházmegyéjének küldöttsége idén húsvét után, április 18-án, kedden érkezett hozzánk és vasárnap délig maradt Debrecenben. Gyülekezetünkbe hárman jöttek testvérgyülekezetünkből, a dumfriesi St Mary's-Greyfriars' Church-ből: a már ismert Janet McSharry, Anne Mackie és Bet Archibald. Itt-tartózkodásuk ideje alatt a Debreceni Egyházmegye szervezett számukra és a küldöttség további tagjai számára programokat, melynek témája: idősek az egyházban (idősgondozás: nappali ellátás, szeretetotthonok; idősek közötti misszió). A vasárnapi istentiszteleten mindhármukkal találkozhattunk és átadhattuk a gyülekezetünk támogatását a "Lets Build a House" programhoz.