Debrecen-Árpád téri Református Egyházközség

enekkar

Kórusunk 2014 pünkösd ünnepén szolgált először istentiszteleten.

Hetente egyszer próbálunk vidám, céltudatos hangulatban.
A zenét annak szolgálatában szeretnénk látni, aki azt teremtette és nekünk adta: Krisztusra vonatkozik, a megváltás fölötti örömöt hirdeti. Az igényes templomi zene dicsőíti Istent és felemeli az ember lelkét abba a gyönyörűségbe, amit az Isten neki készített!

Szeretettel várunk minden érdeklődőt kóruspróbáinkon!

(Próba helye és ideje: Gyülekezeti terem, kedd, 17.00-18.00)

Fejszés Dániel kórusvezető, kántor

Ajánlott oldalak