Debrecen-Árpád téri Református Egyházközség

Gyülekezetünk immár öt éve szolgál az Országjáró Bábmisszió irányítása és vezetése segítségével a gyermekek között. Színes mesés darabok segítségével visszük a „JÓ HÍRT” a tiszántúli gyermekeknek. Évente ezer vagy annál több kis apróság és általános kisiskolás hallhat ilyen formán Istenről. Ebben a misszióban szinte az egész gyülekezet szerepet vállal, imádságaikkal, odaszánt idejükkel, hoznak visznek bennünket. Bizony sokszor nem kevés pénzzel lepnek meg a testvérek, hogy új darabot, bábot és gyermekek százainak ajándékot vegyünk. Hiszem, Istennek kedves ez a cselekedet, amit gyülekezetünk ilyen módon is vállal Isten országa építésében.

Veres Jánosné Anikó

Ajánlott oldalak