Október 2018

Hogy tudjunk közös dolgainkról - 2018-07-08

Jó tudni

• Az elmúlt héten három alkalommal kellett kiásott sír mellett megállnunk: Liebe Mihályné született Kiss Pálmát életének 85., Ónodi Józsefné született Borbély Rózát életének 92., Szabó Sándorné született László Rózát életének 86. esztendejében szólította magához mindenható Urunk. Imádkozzunk!

• Gyülekezeti családi tábort szervezünk Tivadarra, a Ház az élő vízhez református üdülőbe, július 30-augusztus 2. között. A szállás és étkezés díja 15.000.-Ft/fő, a 2. részletet kérjük befizetni. A programok költségeit helyben fizetjük. Feliratkozni még mindig lehetséges.

• E. LAKATOS ARANKA szobrászművész és SZILÁGYI IMRE grafikusművész PÁRHUZAMOS UTAK című kiállítása megtekinthető hétfőtől péntekig a gyülekezeti termünkbe 10 és 16 óra között.

• Az idei 2018-as évben változatlanul 8.000,- Ft/fő/év az egyházfenntartói járulék.

• A templomi üvegdísz átvehető 6.000 Ft/db áron.

• Gyűjtést szervezünk: a parókia ajtó szeretnénk lecserélni. Az ajtó ára 800.000 Ft.

• Kérünk mindenkit, akit Isten Szent Lelke arra indít, támogassa a gyülekezet Gondviselés Alapját!

Július és augusztus hónapban csak a következő alkalmaink lesznek megtartva:

Kedd – péntekig 8.00 – 9.00 óra reggeli alkalom

Vasárnapi istentisztelet 9.00 órától a templomban

Szerda 16.00 – 17.00, Bibliakör

Hétfő és szombat szünnap!

Heti imatémánk:

• Imádkozzunk elhunyt testvéreink itt maradott családtagjaiért, hogy meg tudjanak nyugodnia az Úr kegyelmében. Adjon nekik a mi Atyánk békességet és megnyugvást.
  • Imádkozzunk lelkipásztorunk teljes gyógyulásáért, és családjának életéért, hogy köztünk szolgálva meg tudják mutatni nekünk a Jézus Krisztushoz vezető utat.

italia bulking steroids achat