Debrecen-Árpád téri Református Egyházközség

A vasárnapi alkalmaink mindenki számára nyitottak, látogathatóak. Mindenki a közösségünk tagja lehet, aki

1. Felnőtt magyar állampolgár.
  2. Rendszeresen jár (legalább havi két alkalommal) a vasárnapi Istentiszteletre.
  3. Rendszeresen részt vesz az úrvacsorai közösségben.
  4. Hozzájárul a közösségünk fenntartásához. Befizeti az (évi 8000Ft/fő/2015.év) fenntartói járulékot.
  5. Ezen feltételek mellett (egy negyed év múlva) veszünk fel mindenkit gyülekezetünk tagjai közé, ha kéri azt!

Gyülekezeti Kapu

Mindenki, aki kéri a felvételét a gyülekezetünkbe, annak felajánljuk a 14 hetes Alfa csoportunkat (Október-December) Nem kötelező, de végül is te akarsz bekerülni ebbe a gyülekezetbe.

Mit kapsz?

1. Egy közösséget, mely megtart, formál és gyógyít.
  2. Az alfa után kétféle bibliamagyarázó csoport közül választhatsz, biblia iskolába járhatsz, a kórusunk tagja lehetsz, lelki beszélgetésekre tarthatsz igényt.
  3. Megtanítunk imádkozni, helyesen böjtölni, és adakozni.
  4. Megkereshetjük tálentumaid, és felfedezheted kegyelmi ajándékaid.
  5. Képessé teszünk a szolgálatra.

A következő hat alkalommal terítjük meg az Úr asztalát:(Böjt – Húsvét – Pünkösd – Új kenyér – Új bor – Karácsony).

anabol 10 mg
e españa