Május 2018

Hogy tudjunk közös dolgainkról - 2018-01-14

Jó tudni

• Ma délután 16 órától cursillo-s alkalom lesz a gyülekezeti termünkben.
  • Január 20-án (szombat) 10 órától kezdődik az Egyházmegyei Presbiterképző alkalma az esperesi hivatalban. Oláh István lelkipásztor tart előadást, melynek címe: "Segítségnyújtás a presbiterek egyéni szolgálatához". Szeretettel hívjuk presbiter testvéreinket az alkalomra.
  • Január 20-án hajléktalanoknak főzünk. A kitett ívre kéretik feliratkozni. Külön a főzésre és külön az osztásra is iratkozzunk fel.
  • Az Ökumenikus Imahét január 21-én, vasárnap kezdődik a görög katolikus templomban, 17.00-tól.
  • Már csak 5 csomag dió kapható 2500ft/kg áron! Megvásárlásával a Rohodi gyülekezetet támogatjuk.
  • Alkalmi kézműves torták készítése Baginé Pál Tímea 30/2711-654 Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
  • KOLOZSVÁRI-DONKÓ REBEKA zománcműves, mézesbábkészítő adventi kiállítása január 21-ig tekinthető meg a gyülekezeti teremben.
  • Újra meghirdetjük az „élelmiszerbank” akciónkat. Krízis időszakban sokan fordulnak a gyülekezetünkhöz segítségért. Kérünk, hogy amikor boltba mész, minden nagyobb bevásárlásodnál gondolj másokra is ezen élelmiszerek egyikével:
    • Konzervek: 250 g-os nagy konzervek – pástétomok – vagdalthúsok – májkrémek – olajos, paradicsomos halak
    • Tésztafélék: spagetti – tarhonya – szarvacska
    • Szárazáruk: rizs – kristály cukor – olaj – kis csoki – cukorka
    • Tisztálkodó szerek: szappan – fogkefe – fogkrém
  • Aki szeretne gravírozott templomi üvegdíszt rendleni 6.000,- Ft/db áron, az iratkozzon fel a kitett ívre.
  • Az idei 2018-as évben változatlanul 8.000,- Ft/fő/év lesz az egyházfenntartói járulék.

Alkalmaink

Hétfő 18.00, Házi bibliaóra 2

Csütörtök 16.30, HéSZ

Kedd – péntekig 8.00 – 9.00 óra reggeli alkalom

Csütörtök 18.00, Házi bibliaóra 1

Kedd 17.00 óra, Kórus

Péntek 18.00 óra, Női kör

Szerda 16.00 – 17.00, Bibliakör

Vasárnapi istentisztelet 9.00 órától a templomban

Szerda 17.30 órától Közös készülés kurzus

Vasárnapi iskola 9.00 órától a gyülekezeti teremben

Heti imatémánk:

Skót testvérgyülekezetünk lelkipásztoráért, David Logan testvérünk gyógyulásáért imádkozzunk!